بهترین برند های قهوه خارجی

بهترین برند های قهوه خارجی

بهترین برند های قهوه خارجی

 از آنجا که ذائقه افراد مختلف با هم متفاوت است انتخاب کردن بهترین برند برای خرید قهوه کاری دشوار می باشد. زیرا تشخیص بهترین برند از نظر هر فرد با دیگری متفاوت است اما به طور میانگین پر طرفدار ترین  برند های قهوه خارجی در این مقاله به شما ارائه می شود.

جالب است بدانیم که هر یک از برندها روی ویژگی خاصی از قهوه تمرکز کرده اند و شخصیت برند خود را با توجه به آن مزیت رقابتی بنا نهاده اند مثلاً مواردی چون تنوع قهوه ، فرایند کشت قهوه ، قیمت و… مورد توجه بوده اند.

آشنایی با برند های محبوب قهوه ها

برند کیکینگ هورس

این برند آنلاین قهوه از آن یک کمپانی بسیار کوچک با حدود صد و بیست عدد کارمند است که در کوه های راکی کانادا قرار گرفته و در واقع نوعی برند خانگی به شمار می آید. بد نیست بدانید در نظر سنجی های اینترنتی این برند اغلب ۵ ستاره کامل را از رأی دهندگان دریافت نمود است.

در قهوه kicking Horse  ۱۲ عدد میکس مختلف وجود دارد که ارگانیک هستند و طعم دلپذیری پیش کش می نمایند و هر فرد با میل و ذائقه خودش می تواند بین این میکس ها دست به انتخاب بزند . همین تنوع از نقاط قوت این کمپانی محسوب می شود. افرادی که از میکس Hola استفاده می نمایند معمولاً به رست لایت گرایش دارد و نوع دیگر میکس به نام Grizzly Claw شکلاتی یا Kick Ass دودی برای افرادی که به رست دارک میل و رغبت دارند مناسب است.

قهوه  برند سیاتلز بست (Seattle’s Best)

این برند با تمرکز بر پایین نگه داشتن قیمت در هر بسته خود مقدار زیادی قهوه به شما می‌دهد.بنابراین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و دسترسی به آن در همه فروشگاه ها آسان است و به ۳ شکل آسیاب شده ، دانه کامل و کپسول قهوه به فروش می رسد.

قهوه  برند سیاتلز بست (Seattle’s Best)

قهوه برند اینتلیجنسیا (Intelligentsia)

این کمپانی در شیکاگو قرار دارد و میکس های گوناگونی از قهوه را برای صبحانه ارائه می دهد که از مزه سیب  تا طعم های سایر مرکبات را شامل می شود. در کل طعم آن شیرین طور است.

 به علاوه در این برند در برخی نمونه ها شکلات شیری هم به محتویات اضافه شده  تا همه سلیقه ها را پوشش دهد.

 

قهوه برند Death Wish

این برند که ترجمه آن آرزوی مرگ است دارای طعمی بسیار قوی از قهوه است. گفته می شود کافئین ان ۲ تا ۴ برابر سایر قهوه ای معمولی است که با نام انتخابی برای آن نوعی هم خوانی دارد.

 

قهوه برند Death Wish

 Stone Streetقهوه برند

 

تمرکز این برند بر ارائه کیفیت عالی و اماده سازی تنوع میکس های دست ساز فوق العاده اش می باشد. به لحاظ طعم باید اعتراف نمود که طعمی ملایم و شیرینی دارد و میزان کافئین و اسیدیته آن کمتر از قهوه های دیگر است.

قهوه برند   Lavaaza

گفته می شود که این برند ایتالیایی بهترین برند برای قهوه اسپرسو است. محصولات این شرکت به ۲ شکل دانه کامل و آسیاب شده در بسته های ۱ کیلویی به فروش می رسد.از نظر مزه باید گفت که طعم های عسلی ، بادامی و میوه خشک در بین انواع محصولاتش دیده می شود که بسیار پر طرف دارند.


Warning: date() expects parameter 2 to be int, string given in /home/h122118/domains/shahanpakhsh.com/public_html/wp-content/themes/mweb-digiland-pro/templates/mweb_template_single.php on line 67
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *